BRK-MLN PASSENGER/52249 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BAHRAICH [BRK] 06:15 RT
RISIA [RS] 06:38 RT
MT 07:01 RT
NANPARA JN [NNP] 07:40 RT
RBJ 07:57 RT
GIHT 08:06 RT
MIHINPURWA [MIN] 08:24 RT
KARH 08:46 RT
MUH 09:15 RT
NSA 09:29 RT
BICHIA [BIC] 09:49 RT
MJPB 10:16 RT
KYBR 10:30 RT
TIKUNIA [TQN] 10:43 RT
BELRAYAN [BXM] 10:58 RT
DDW 12:04 RT
PALIA KALAN [PLK] 12:44 RT
BHIRA KHERI [BIK] 13:17 RT
MAILANI [MLN] Dest Dest RT
Last Updated: