Modify Search

VAISHALI EXP - 12554 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
NEW DELHI (NDLS)SAHARSA JN (SHC)
Daily 1296 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
NEW DELHI - NDLS Src 19:50 0 1
GHAZIABAD - GZB 20:42 20:44 26 1
ALIGARH JN - ALJN 22:06 22:08 132 1
TUNDLA JN - TDL 23:16 23:18 210 1
ETAWAH JN - ETW 00:15 00:17 302 2
KANPUR CENTRAL - CNB 02:20 02:25 440 2
AISHBAGH - ASH 03:47 03:57 516 2
BADSHAHNAGAR - BNZ 04:14 04:17 525 2
BARABANKI JN - BBK 04:53 04:55 550 2
GONDA JN - GD 06:10 06:15 638 2
BASTI - BST 07:30 07:33 727 2
KHALILABAD - KLD 07:59 08:01 757 2
Ad
GORAKHPUR JN - GKP 08:55 09:10 792 2
DEORIA SADAR - DEOS 09:53 09:55 841 2
SIWAN JN - SV 11:00 11:05 911 2
CHHAPRA - CPR 12:20 12:25 972 2
SONPUR JN - SEE 13:30 13:32 1025 2
HAJIPUR JN - HJP 13:45 13:50 1031 2
MUZAFFARPUR JN - MFP 14:50 14:55 1085 2
SAMASTIPUR JN - SPJ 15:45 15:50 1136 2
DALSINGH SARAI - DSS 16:18 16:20 1160 2
BARAUNI JN - BJU 17:15 17:25 1187 2
BEGU SARAI - BGS 17:52 17:54 1203 2
KHAGARIA JN - KGG 18:48 18:50 1243 2
MANSI JN - MNE 19:10 19:12 1252 2
SAHARSA JN - SHC 20:30 Dest 1296 2
Ad