Modify Search

SAMARSATA EXP - 12152 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
HOWRAH JN (HWH)LOKMANYATILAK T (LTT)
Fri, Sat 2091 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
HOWRAH JN - HWH Src 21:15 0 1
KHARAGPUR JN - KGP 23:00 23:05 116 1
MIDNAPORE - MDN 23:43 23:45 139 1
BANKURA - BQA 00:58 01:00 241 2
ADRA JN - ADRA 01:45 01:50 294 2
PURULIA JN - PRR 02:35 02:40 333 2
CHAKRADHARPUR - CKP 04:30 04:35 451 2
ROURKELA - ROU 06:00 06:15 552 2
JHARSUGUDA JN - JSG 07:50 07:55 654 2
RAIGARH - RIG 08:43 08:45 727 2
BILASPUR JN - BSP 10:55 11:10 859 2
Ad
RAIPUR JN - R 12:40 12:50 970 2
DURG - DURG 13:45 13:50 1006 2
RAJ NANDGAON - RJN 14:12 14:14 1036 2
GONDIA JN - G 15:43 15:45 1140 2
NAGPUR - NGP 17:50 17:55 1270 2
BADNERA JN - BD 20:42 20:45 1444 2
AKOLA JN - AK 21:42 21:45 1523 2
BHUSAVAL JN - BSL 23:45 23:50 1663 2
NASHIK ROAD - NK 03:20 03:25 1920 3
IGATPURI - IGP 04:30 04:35 1970 3
KALYAN JN - KYN 06:27 06:30 2054 3
LOKMANYATILAK T - LTT 07:30 Dest 2091 3
Ad