Modify Search

RJSTHN S KRNTI - 12464 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
JODHPUR JN (JU)DELHI S ROHILLA (DEE)
Tue, Thu, Sat 616 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
JODHPUR JN - JU Src 19:00 0 1
MERTA ROAD JN - MTD 20:25 20:50 105 1
DEGANA JN - DNA 21:21 21:23 149 1
Ad
MAKRANA JN - MKN 21:58 22:01 193 1
JAIPUR - JP 00:15 00:25 313 2
ALWAR - AWR 02:14 02:17 464 2
DELHI CANTT - DEC 05:08 05:10 606 2
DELHI S ROHILLA - DEE 05:40 Dest 616 2
Ad