Modify Search

OKHA HOWRAH EXP - 22905 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
OKHA (OKHA)HOWRAH JN (HWH)
Sun, Wed, Thu 2586 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
OKHA - OKHA Src 07:05 0 1
DWARKA - DWK 07:28 07:33 29 1
KHAMBHALIYA - KMBL 08:38 08:40 114 1
JAMNAGAR - JAM 09:40 09:45 168 1
HAPA - HAPA 10:05 10:56 177 1
RAJKOT JN - RJT 12:39 12:44 253 1
SURENDRANAGAR - SUNR 14:26 14:28 369 1
VIRAMGAM JN - VG 15:41 15:43 434 1
AHMEDABAD JN - ADI 16:55 17:15 499 1
VADODARA JN - BRC 19:14 19:19 599 1
SURAT - ST 21:10 21:15 728 1
NANDURBAR - NDB 23:25 23:35 888 1
BHUSAVAL JN - BSL 02:50 03:00 1063 2
AKOLA JN - AK 04:45 04:50 1203 2
Ad
BADNERA JN - BD 06:40 06:45 1282 2
NAGPUR - NGP 09:40 09:50 1456 2
GONDIA JN - G 11:40 11:42 1586 2
RAJ NANDGAON - RJN 13:04 13:06 1690 2
DURG - DURG 13:38 13:43 1720 2
RAIPUR JN - R 14:20 14:30 1756 2
BHATAPARA - BYT 15:21 15:23 1820 2
BILASPUR JN - BSP 16:10 16:25 1867 2
CHAMPA JN - CPH 17:08 17:10 1919 2
RAIGARH - RIG 18:02 18:04 1999 2
JHARSUGUDA JN - JSG 19:28 19:30 2072 2
ROURKELA - ROU 20:45 21:00 2174 2
CHAKRADHARPUR - CKP 22:20 22:25 2275 2
TATANAGAR JN - TATA 23:18 23:25 2337 2
KHARAGPUR JN - KGP 01:25 01:30 2471 3
HOWRAH JN - HWH 03:35 Dest 2586 3
Ad