Modify Search

MAHABODHI EXP - 12398 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
NEW DELHI (NDLS)GAYA JN (GAYA)
Daily 989 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
NEW DELHI - NDLS Src 12:10 0 1
ALIGARH JN - ALJN 13:51 13:53 132 1
KANPUR CENTRAL - CNB 17:30 17:40 440 1
BHARWARI - BRE 19:15 19:16 597 1
ALLAHABAD JN - ALD 20:15 20:20 634 1
VINDHYACHAL - BDL 21:23 21:25 716 1
DD UPADHYAYA JN - DDU 23:25 23:40 786 1
Ad
CHANDAULI MJHWR - CDMR 23:56 23:57 802 1
BHABUA ROAD - BBU 00:22 00:23 839 2
KUDRA - KTQ 00:40 00:41 861 2
SASARAM - SSM 01:01 01:02 886 2
DEHRI ON SONE - DOS 01:17 01:19 904 2
ANUGRAHA N ROAD - AUBR 01:32 01:33 921 2
RAFIGANJ - RFJ 01:55 01:56 952 2
GURARU - GRRU 02:09 02:10 968 2
GAYA JN - GAYA 03:20 Dest 989 2
Ad