Modify Search

MAHABODHI EXP - 12397 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
GAYA JN (GAYA)NEW DELHI (NDLS)
Daily 989 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
GAYA JN - GAYA Src 14:15 0 1
GURARU - GRRU 14:33 14:35 22 1
RAFIGANJ - RFJ 14:47 14:49 38 1
ANUGRAHA N ROAD - AUBR 15:10 15:12 69 1
DEHRI ON SONE - DOS 15:28 15:30 86 1
SASARAM - SSM 15:42 15:44 103 1
KUDRA - KTQ 16:03 16:05 129 1
Ad
BHABUA ROAD - BBU 16:21 16:23 151 1
CHANDAULI MJHWR - CDMR 16:47 16:49 188 1
DD UPADHYAYA JN - DDU 17:30 17:40 204 1
VINDHYACHAL - BDL 18:42 18:44 274 1
ALLAHABAD JN - ALD 19:50 20:00 356 1
BHARWARI - BRE 20:27 20:28 393 1
KANPUR CENTRAL - CNB 22:15 22:20 550 1
ALIGARH JN - ALJN 01:32 01:34 858 2
NEW DELHI - NDLS 04:30 Dest 989 2
Ad