Modify Search

LTT AJNI EXPRESS - 11201 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
LOKMANYATILAK T (LTT)AJNI (AJNI)
Mon 1021 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
LOKMANYATILAK T - LTT Src 16:40 0 1
THANE - TNA 16:58 17:00 18 1
KALYAN JN - KYN 17:17 17:20 38 1
IGATPURI - IGP 19:50 19:55 121 1
DEVLALI - DVL 20:33 20:35 166 1
NASHIK ROAD - NK 20:40 20:45 172 1
MANMAD JN - MMR 22:10 22:15 245 1
ROTEGAON - RGO 22:49 22:50 297 1
LASUR - LSR 23:09 23:10 325 1
AURANGABAD - AWB 00:25 00:30 358 2
JALNA - J 01:30 01:32 421 2
PARTUR - PTU 01:59 02:00 466 2
Ad
SELU - SELU 02:29 02:30 493 2
PARBHANI JN - PBN 04:00 04:02 535 2
PURNA JN - PAU 05:05 05:10 564 2
BASMAT - BMF 05:34 05:35 586 2
HINGOLI DECCAN - HNL 06:19 06:20 644 2
WASHIM - WHM 07:19 07:20 692 2
AKOLA JN - AK 09:15 09:25 771 2
MURTAJAPUR - MZR 09:58 10:00 809 2
BADNERA JN - BD 10:50 10:55 850 2
CHANDUR - CND 11:25 11:27 879 2
DHAMANGAON - DMN 11:40 11:42 895 2
PULGAON JN - PLO 11:57 11:59 915 2
WARDHA JN - WR 12:32 12:35 945 2
AJNI - AJNI 14:15 Dest 1021 2
Ad