Modify Search

KYQ YPR AC EXP - 12552 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
KAMAKHYA (KYQ)YESVANTPUR JN (YPR)
Wed 3025 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
KAMAKHYA - KYQ Src 14:00 0 1
RANGIYA JN - RNY 14:50 14:52 42 1
NEW BONGAIGAON - NBQ 17:23 17:25 151 1
NEW ALIPURDUAR - NOQ 18:48 18:50 258 1
NEW COOCH BEHAR - NCB 19:16 19:18 276 1
NEW JALPAIGURI - NJP 21:55 22:05 402 1
KISHANGANJ - KNE 23:13 23:15 490 1
BARSOI JN - BOE 00:03 00:05 547 2
MALDA TOWN - MLDT 02:00 02:10 635 2
RAMPUR HAT - RPH 04:45 04:50 756 2
DURGAPUR - DGR 07:40 08:00 874 2
ASANSOL JN - ASN 08:50 09:00 916 2
ADRA JN - ADRA 09:50 09:55 957 2
BANKURA - BQA 10:35 10:37 1010 2
Ad
MIDNAPORE - MDN 11:50 11:52 1112 2
HIJLI - HIJ 12:20 12:30 1132 2
BALASORE - BLS 13:58 14:00 1244 2
CUTTACK - CTC 16:15 16:17 1421 2
BHUBANESWAR - BBS 16:40 16:45 1449 2
KHURDA ROAD JN - KUR 17:05 17:20 1468 2
BRAHMAPUR - BAM 19:21 19:23 1615 2
VIZIANAGRAM JN - VZM 22:00 22:10 1831 2
SAMALKOT JN - SLO 01:04 01:05 2029 3
VIJAYAWADA JN - BZA 04:20 04:30 2228 3
GUDUR JN - GDR 08:53 08:55 2521 3
MGR CHENNAI CTL - MAS 11:15 11:40 2658 3
KATPADI JN - KPD 13:25 13:30 2788 3
JOLARPETTAI - JTJ 14:58 15:00 2871 3
YESVANTPUR JN - YPR 18:25 Dest 3025 3
Ad