Modify Search

JU HWH SUPFAST - 12308 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
JODHPUR JN (JU)HOWRAH JN (HWH)
Daily 1813 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
JODHPUR JN - JU Src 20:00 0 1
MERTA ROAD JN - MTD 21:25 21:52 105 1
DEGANA JN - DNA 22:26 22:28 149 1
MAKRANA JN - MKN 22:57 23:00 193 1
KUCHAMAN CITY - KMNC 23:14 23:16 207 1
NAWA CITY - NAC 23:38 23:39 223 1
JAIPUR - JP 01:50 02:05 313 2
BHARATPUR JN - BTE 04:44 04:46 500 2
ACHHNERA JN - AH 05:08 05:10 528 2
AGRA FORT - AF 05:55 06:15 554 2
TUNDLA JN - TDL 07:40 07:45 576 2
ETAWAH JN - ETW 08:45 08:47 668 2
KANPUR CENTRAL - CNB 10:50 11:00 806 2
Ad
FATEHPUR - FTP 12:03 12:05 884 2
ALLAHABAD JN - ALD 14:00 14:10 1001 2
MIRZAPUR - MZP 15:23 15:25 1090 2
DD UPADHYAYA JN - DDU 16:48 17:03 1153 2
BHABUA ROAD - BBU 17:42 17:43 1206 2
SASARAM - SSM 18:15 18:16 1253 2
DEHRI ON SONE - DOS 18:32 18:34 1271 2
ANUGRAHA N ROAD - AUBR 18:47 18:48 1287 2
GAYA JN - GAYA 19:55 20:00 1356 2
KODERMA JN - KQR 21:17 21:20 1432 2
PARASNATH - PNME 22:09 22:12 1508 2
DHANBAD JN - DHN 23:30 23:35 1555 2
ASANSOL JN - ASN 00:47 00:52 1614 3
BARDDHAMAN JN - BWN 02:20 02:22 1719 3
HOWRAH JN - HWH 04:15 Dest 1813 3
Ad