Modify Search

JNANESWARISUPDLX - 12102 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
HOWRAH JN (HWH)LOKMANYATILAK T (LTT)
Sun, Mon, Wed, Thu 1952 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
HOWRAH JN - HWH Src 22:50 0 1
KHARAGPUR JN - KGP 00:30 00:35 116 2
TATANAGAR JN - TATA 02:25 02:30 250 2
CHAKRADHARPUR - CKP 03:20 03:25 312 2
ROURKELA - ROU 04:50 04:57 413 2
JHARSUGUDA JN - JSG 06:28 06:30 515 2
BILASPUR JN - BSP 09:25 09:40 720 2
RAIPUR JN - R 11:15 11:25 831 2
Ad
DURG - DURG 12:15 12:20 867 2
RAJ NANDGAON - RJN 12:42 12:44 897 2
GONDIA JN - G 14:13 14:15 1001 2
NAGPUR - NGP 16:20 16:25 1131 2
BADNERA JN - BD 19:07 19:10 1305 2
AKOLA JN - AK 20:02 20:05 1384 2
BHUSAVAL JN - BSL 21:55 22:00 1524 2
IGATPURI - IGP 02:50 02:55 1831 3
KALYAN JN - KYN 04:50 04:53 1915 3
LOKMANYATILAK T - LTT 05:50 Dest 1952 3
Ad