Modify Search

HW HWH S F EXP - 12370 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
HARIDWAR JN (HW)HOWRAH JN (HWH)
Sun, Mon, Tue, Thu, Fri 1536 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
HARIDWAR JN - HW Src 23:45 0 1
LAKSAR JN - LRJ 00:12 00:14 28 2
MORADABAD - MB 02:37 02:45 167 2
BAREILLY - BE 04:12 04:14 258 2
LUCKNOW NR - LKO 08:00 08:15 493 2
NIHALGARH - NHH 09:37 09:39 582 2
SULTANPUR - SLN 10:21 10:23 633 2
VARANASI JN - BSB 12:55 13:05 776 2
DD UPADHYAYA JN - DDU 14:08 14:23 793 2
DILDARNAGAR JN - DLN 15:09 15:11 851 2
Ad
BUXAR - BXR 15:36 15:38 887 2
ARA JN - ARA 16:23 16:25 955 2
PATNA JN - PNBE 17:20 17:30 1004 2
MOKAMEH JN - MKA 18:45 18:47 1094 2
KIUL JN - KIUL 19:58 20:00 1128 2
JAMUI - JMU 20:33 20:35 1156 2
JHAJHA - JAJ 21:30 21:35 1182 2
JASIDIH JN - JSME 22:07 22:09 1225 2
MADHUPUR JN - MDP 22:36 22:38 1254 2
ASANSOL JN - ASN 23:53 23:58 1336 2
HOWRAH JN - HWH 03:20 Dest 1536 3
Ad