Modify Search

GKP PUNE EXPRESS - 11038 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
GORAKHPUR JN (GKP)PUNE JN (PUNE)
Sat 1771 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
GORAKHPUR JN - GKP Src 15:30 0 1
DEORIA SADAR - DEOS 16:08 16:10 50 1
MAU JN - MAU 17:55 18:00 139 1
VARANASI JN - BSB 20:55 21:15 231 1
ALLAHABAD JN - ALD 00:30 00:55 356 2
MANIKPUR - MKP 02:43 02:45 456 2
SATNA - STA 03:55 04:05 534 2
KATNI - KTE 05:35 05:40 632 2
Ad
JABALPUR - JBP 07:15 07:25 723 2
ITARSI JN - ET 12:50 13:00 968 2
KHANDWA - KNW 15:37 15:40 1151 2
BHUSAVAL JN - BSL 17:25 17:30 1275 2
JALGAON JN - JL 17:53 17:55 1299 2
MANMAD JN - MMR 19:45 19:50 1459 2
KOPARGAON - KPG 20:53 20:55 1500 2
DAUND JN - DD 01:55 02:10 1695 3
PUNE JN - PUNE 04:05 Dest 1771 3
Ad