15041 Train Time Table, FBD-KSJ-EXP Train Schedule

Enter train number or name...
FBD-KSJ-EXP [15041] Train Time Table Information
Train NameTrain NumberFromToTrain Type
FBD-KSJ-EXPFBDKSJMail Express
SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationDaySch ArrSch DepDistance (Km.)
FARRUKHABAD [FBD] 1 Src 18:35 0
SSD 1 18:50 18:52 16
KAIMGANJ [KMJ] 1 19:04 19:06 30
RDN 1 19:20 19:22 45
DARYAOGONJ [DRO] 1 19:34 19:35 55
PTI 1 19:44 19:46 69
GANJ DUNDWARA [GWA] 1 19:52 19:54 75
SWRT 1 20:04 20:06 88
KASGANJ [KSJ] 1 20:50 Dest 107