Modify Search

BKN KOAA SUP EX - 12495 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
BIKANER JN (BKN)KOLKATA (KOAA)
Thu 1885 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
BIKANER JN - BKN Src 05:20 0 1
NOKHA - NOK 06:06 06:08 65 1
NAGAUR - NGO 06:48 06:53 116 1
DEGANA JN - DNA 08:47 08:50 218 1
MAKRANA JN - MKN 09:20 09:22 262 1
JAIPUR - JP 11:30 11:45 382 1
BANDIKUI JN - BKI 13:03 13:05 472 1
BHARATPUR JN - BTE 14:09 14:11 569 1
ACHHNERA JN - AH 14:33 14:35 596 1
AGRA FORT - AF 15:15 15:40 623 1
Ad
TUNDLA JN - TDL 16:45 16:55 645 1
KANPUR CENTRAL - CNB 19:57 20:05 875 1
ALLAHABAD JN - ALD 22:35 22:45 1069 1
DD UPADHYAYA JN - DDU 02:43 02:53 1222 2
GAYA JN - GAYA 05:25 05:30 1425 2
KODERMA JN - KQR 07:05 07:07 1501 2
DHANBAD JN - DHN 09:10 09:15 1624 2
ASANSOL JN - ASN 10:09 10:14 1682 2
DURGAPUR - DGR 10:44 10:46 1724 2
BARDDHAMAN JN - BWN 11:35 11:38 1788 2
KOLKATA - KOAA 13:15 Dest 1885 2
Ad