Modify Search

ERS BILASPUR EXP - 22816 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
ERNAKULAM JN (ERS)BILASPUR JN (BSP)
Wed 2155 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
ERNAKULAM JN - ERS Src 08:50 0 1
ALUVA - AWY 09:13 09:15 20 1
THRISUR - TCR 09:47 09:50 75 1
PALAKKAD JN - PGT 11:52 11:55 152 1
COIMBATORE JN - CBE 13:22 13:25 206 1
TIRUPPUR - TUP 14:08 14:10 256 1
ERODE JN - ED 15:10 15:15 307 1
SALEM JN - SA 16:12 16:15 369 1
JOLARPETTAI - JTJ 17:53 17:55 489 1
KATPADI JN - KPD 19:00 19:05 573 1
RENIGUNTA JN - RU 21:25 21:35 706 1
Ad
VIJAYAWADA JN - BZA 03:50 03:55 1082 2
WARANGAL - WL 06:43 06:45 1289 2
SIRPUR KAGAZNGR - SKZR 09:24 09:25 1462 2
BALHARSHAH - BPQ 11:25 11:30 1531 2
CHANDRAPUR - CD 11:48 11:49 1545 2
NAGPUR - NGP 14:45 14:50 1743 2
GONDIA JN - G 16:45 16:47 1873 2
RAJ NANDGAON - RJN 18:09 18:11 1977 2
DURG - DURG 18:50 18:55 2008 2
RAIPUR JN - R 19:30 19:40 2045 2
BHATAPARA - BYT 20:32 20:33 2109 2
BILASPUR JN - BSP 21:35 Dest 2155 2
Ad