SDAH-HB LOCAL - 33655 Live Train Running Status | Spot Your Train SDAH-HB LOCAL - 33655

Enter train number or name...
Select date

Running Status of SDAH-HB LOCAL [33655] for 19 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 11:20 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 11:28 RT
DUM DUM [DDJ] 11:33 RT
DUM DUM CANT [DDC] 11:39 RT
DGNR 11:42 RT
BBT 11:45 RT
BRPK 11:48 RT
NBE 11:51 RT
MMG 11:54 RT
HHR 11:57 RT
BARASAT [BT] 12:04 RT
BMG 12:09 RT
DTK 12:13 RT
BIRA 12:18 RT
GUMA [GUMA] 12:23 RT
ASKR 12:27 RT
HB Dest Dest RT
Last Updated: