Live Running Status of train SDAH-HB LOCAL/33653 | Spot Your Train SDAH-HB LOCAL/33653

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 06:48 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 06:56 RT
DUM DUM [DDJ] 07:01 RT
DUM DUM CANT [DDC] 07:07 RT
DGNR 07:10 RT
BBT 07:13 RT
BRPK 07:16 RT
NBE 07:19 RT
MMG 07:22 RT
HHR 07:25 RT
BARASAT [BT] 07:34 RT
BMG 07:39 RT
DTK 07:43 RT
BIRA 07:48 RT
GUMA [GUMA] 07:53 RT
ASKR 07:57 RT
HB Dest Dest RT
Last Updated: