Live Running Status of train PASSENGER/57406 | Spot Your Train PASSENGER/57406

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KATPADI JN [KPD] 18:15 RT
BUM 18:25 RT
RAM 18:33 RT
PYX 18:40 RT
SIE 18:50 RT
CHITTOOR [CTO] 19:00 RT
PUTALAPATTU [PTT] 19:20 RT
PAKALA JN [PAK] 19:40 RT
PANAPAKAM [PAM] 19:55 RT
KOTALA [KEN] 20:10 RT
CHANDRAGIRI [CGI] 20:15 RT
TPW 20:25 RT
TIRUPATI [TPTY] Dest Dest RT
Last Updated: