Live Running Status of train PASSENGER/57402 | Spot Your Train PASSENGER/57402

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KATPADI JN [KPD] 14:40 RT
BUM 14:51 RT
RAM 15:00 RT
PYX 15:06 RT
SIE 15:11 RT
CHITTOOR [CTO] 15:22 RT
PUTALAPATTU [PTT] 15:45 RT
PAKALA JN [PAK] 16:10 RT
PANAPAKAM [PAM] 16:25 RT
KOTALA [KEN] 16:47 RT
CHANDRAGIRI [CGI] 17:10 RT
TPW 17:20 RT
TIRUPATI [TPTY] Dest Dest RT
Last Updated: