Live Running Status of train N9/95403 | Spot Your Train N9/95403

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 09:35 RT
SHAD 09:40 RT
ABY 09:43 RT
TLA 09:49 RT
KDV 09:56 RT
VSD 10:03 RT
ASO 10:09 RT
ATG 10:18 RT
THS 10:23 RT
KE 10:28 RT
OMB 10:34 RT
KASARA [KSRA] Dest Dest RT
Last Updated: