Live Running Status of train LTT-KIK WEEKLY EXPRESS/11017 | Spot Your Train LTT-KIK WEEKLY EXPRESS/11017

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
No No No No No No Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
LOKMANYATILAK T [LTT] 12:05 RT
THANE [TNA] 12:33 RT
KALYAN JN [KYN] 12:55 RT
LONAVALA [LNL] 14:25 RT
PUNE JN [PUNE] 15:35 RT
SOLAPUR JN [SUR] 19:45 RT
GULBARGA [GR] 21:55 RT
WADI [WADI] 22:40 RT
YADGIR [YG] 23:12 RT
RAICHUR [RC] 00:10 RT
MANTHRALAYAM RD [MALM] 00:40 RT
GUNTAKAL JN [GTL] 02:10 RT
GOOTY [GY] 02:40 RT
TADIPATRI [TU] 03:25 RT
YERRAGUNTLA [YA] 04:20 RT
CUDDAPAH [HX] 05:00 RT
RENIGUNTA JN [RU] 08:00 RT
ARAKKONAM [AJJ] 09:10 RT
CHENNAI EGMORE [MS] 11:10 RT
TAMBARAM [TBM] 11:40 RT
CHENGALPATTU [CGL] 12:10 RT
VILLUPURAM JN [VM] 13:45 RT
TIRUPADRIPULYUR [TDPR] 14:25 RT
CHIDAMBARAM [CDM] 15:05 RT
SIRKAZHI [SY] 15:20 RT
MAYILADUTURAI J [MV] 15:45 RT
THIRUVARUR JN [TVR] 16:50 RT
NAGAPPATTINAM [NGT] 17:30 RT
NAGORE [NCR] 17:50 RT
KARAIKAL [KIK] Dest Dest RT
Last Updated: