HYB-SKZR-INTERCITY/17011 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HYDERABAD DECAN [HYB] 04:50 RT
SECUNDERABAD JN [SC] 05:20 RT
BHONGIR [BG] 06:10 RT
ALER [ALER] 06:27 RT
JANGAON [ZN] 06:42 RT
GHANPUR [GNP] 07:03 RT
KAZIPET JN [KZJ] 07:30 RT
UPPAL [OPL] 08:05 RT
JAMIKUNTA [JMKT] 08:16 RT
POTKAPALLI [PTKP] 08:20 RT
ODELA [OEA] 08:25 RT
KOLNUR [KOLR] 08:40 RT
PEDDAPALLI [PDPL] 08:50 RT
RAMAGUNDAM [RDM] 09:08 RT
MANCHIRYAL [MCI] 09:20 RT
RAVINDRAKHANI [RVKH] 09:25 RT
MANDAMARI [MMZ] 09:30 RT
BELLAMPALLI [BPA] 09:38 RT
RECHNI ROAD [RECH] 09:48 RT
ASIFABAD ROAD [ASAF] 10:00 RT
SIRPUR KAGAZNGR [SKZR] Dest Dest RT
Last Updated: