HYB-LPI/47112 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HYDERABAD DECAN [HYB] 13:25 RT
LKPL 13:28 RT
KHAIRATABAD [KQD] 13:30 RT
NLRD 13:32 RT
BEGAMPET [BMT] 13:36 RT
NCHS 13:38 RT
FNB 13:40 RT
BTNR 13:42 RT
BRBD 13:44 RT
HTCY 13:48 RT
HAFIZPETA [HFZ] 13:52 RT
CDNR 13:56 RT
LINGAMPALLI [LPI] Dest Dest RT
Last Updated: