HNB-BBDB LOCAL VIA TALA/30322 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HNB 05:47 RT
TKF 05:49 RT
NMDR 05:52 RT
MPN 05:58 RT
BSHT 06:04 RT
BBLA 06:07 RT
CQR 06:12 RT
GGV 06:16 RT
MPE 06:20 RT
KMZA 06:25 RT
HRO 06:29 RT
BSLA 06:32 RT
LBTL 06:35 RT
BGRD 06:39 RT
SXC 06:43 RT
BHKA 06:47 RT
KBGH 06:50 RT
KZPR 06:53 RT
BARASAT [BT] 07:10 RT
HHR 07:14 RT
MMG 07:17 RT
NBE 07:20 RT
BRPK 07:23 RT
BBT 07:26 RT
DGNR 07:29 RT
DUM DUM CANT [DDC] 07:32 RT
DUM DUM [DDJ] 07:38 RT
PTKR 07:42 RT
KOLKATA [KOAA] 07:47 RT
TALA 07:51 RT
BBR 07:54 RT
SOLA 07:57 RT
BZB 08:00 RT
BBDB Dest Dest RT
Last Updated: