Live Running Status of train HB - SDAH LOCAL/33664 | Spot Your Train HB - SDAH LOCAL/33664

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HB 16:35 RT
ASKR 16:39 RT
GUMA [GUMA] 16:43 RT
BIRA 16:47 RT
DTK 16:52 RT
BMG 16:56 RT
BARASAT [BT] 17:02 RT
HHR 17:05 RT
MMG 17:08 RT
NBE 17:11 RT
BRPK 17:14 RT
BBT 17:17 RT
DGNR 17:20 RT
DUM DUM CANT [DDC] 17:23 RT
DUM DUM [DDJ] 17:30 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 17:34 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: