HB - SDAH LOCAL - 33660 Live Train Running Status | Spot Your Train HB - SDAH LOCAL - 33660

Enter train number or name...
Select date

Running Status of HB - SDAH LOCAL [33660] for 18 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HB 14:58 RT
ASKR 15:02 RT
GUMA [GUMA] 15:06 RT
BIRA 15:10 RT
DTK 15:15 RT
BMG 15:19 RT
BARASAT [BT] 15:31 RT
HHR 15:34 RT
MMG 15:37 RT
NBE 15:40 RT
BRPK 15:43 RT
BBT 15:46 RT
DGNR 15:49 RT
DUM DUM CANT [DDC] 15:52 RT
DUM DUM [DDJ] 15:58 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 16:02 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: