Live Running Status of train HB - SDAH LOCAL/33656 | Spot Your Train HB - SDAH LOCAL/33656

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HB 12:47 RT
ASKR 12:51 RT
GUMA [GUMA] 12:55 RT
BIRA 12:59 RT
DTK 13:04 RT
BMG 13:08 RT
BARASAT [BT] 13:18 RT
HHR 13:21 RT
MMG 13:24 RT
NBE 13:27 RT
BRPK 13:30 RT
BBT 13:33 RT
DGNR 13:36 RT
DUM DUM CANT [DDC] 13:40 RT
DUM DUM [DDJ] 13:46 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 13:50 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: