HB-SDAH LOCAL/33534 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HNB 18:02 RT
TKF 18:04 RT
NMDR 18:07 RT
MPN 18:11 RT
BSHT 18:17 RT
BBLA 18:20 RT
CQR 18:25 RT
GGV 18:29 RT
MPE 18:33 RT
KMZA 18:38 RT
HRO 18:42 RT
BSLA 18:45 RT
LBTL 18:48 RT
BGRD 18:52 RT
SXC 18:56 RT
BHKA 19:00 RT
KBGH 19:03 RT
KZPR 19:06 RT
BARASAT [BT] 19:22 RT
MMG 19:27 RT
BBT 19:34 RT
DUM DUM CANT [DDC] 19:39 RT
DUM DUM [DDJ] 19:47 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 19:51 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: