GKP-GTNR-EXP - 15009 Live Train Running Status | Spot Your Train GKP-GTNR-EXP - 15009

Enter train number or name...
Select date

Running Status of GKP-GTNR-EXP [15009] for 18 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
GORAKHPUR JN [GKP] 22:00 RT
MIM 22:21 RT
PEPPEGANJ [PJ] 22:41 RT
CM 22:54 RT
ANAND NAGAR [ANDN] 23:08 RT
UB 23:29 RT
NAUGARH [NUH] 23:45 RT
SHOHRATGARH [SOT] 00:06 RT
BARHNI [BNY] 00:45 RT
PPW 01:07 RT
TULSIPUR [TLR] 01:25 RT
JKNI 01:58 RT
BALRAMPUR [BLP] 02:19 RT
GONDA JN [GD] 03:35 RT
BARABANKI JN [BBK] 05:22 RT
GOMATI NAGAR [GTNR] Dest Dest RT
Last Updated: