FBD-KSJ-EXP/15041 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
FARRUKHABAD [FBD] 18:35 RT
SSD 18:52 RT
KAIMGANJ [KMJ] 19:06 RT
RDN 19:22 RT
DARYAOGONJ [DRO] 19:35 RT
PTI 19:46 RT
GANJ DUNDWARA [GWA] 19:54 RT
SWRT 20:06 RT
KASGANJ [KSJ] Dest Dest RT
Last Updated: