Live Running Status of train DTK-SDAH LOCAL/33622 | Spot Your Train DTK-SDAH LOCAL/33622

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DTK 11:10 RT
BMG 11:14 RT
BARASAT [BT] 11:21 RT
HHR 11:24 RT
MMG 11:27 RT
BBT 11:34 RT
DGNR 11:37 RT
DUM DUM CANT [DDC] 11:40 RT
DUM DUM [DDJ] 11:46 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 11:50 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: