Live Running Status of train DRZ-DURG DMU/78825 | Spot Your Train DRZ-DURG DMU/78825

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DALLI RAJHARA [DRZ] 18:10 RT
KUSUMKASA [KYS] 18:17 RT
BALOD [BXA] 18:36 RT
LBO 18:47 RT
SKSO 18:56 RT
GUNDARDEHI [GDZ] 19:06 RT
RISAMA [RSA] 19:19 RT
PUWA 19:27 RT
MARAUDA [MXA] 19:45 RT
DURG [DURG] Dest Dest RT
Last Updated: