DLI-ROK DMU/74011 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 21 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DELHI [DLI] 20:20 RT
DELHI KISHANGNJ [DKZ] 20:34 RT
VVKP 20:40 RT
DBSI 20:45 RT
SHAKURBASTI [SSB] 20:55 RT
MANGOLPURI [MGLP] 21:03 RT
NANGLOI [NNO] 21:09 RT
MQC 21:15 RT
GHE 21:21 RT
BAHADURGARH [BGZ] 21:29 RT
ASE 21:40 RT
ROHN 21:46 RT
SAMPLA [SPZ] 21:53 RT
ISMAILA HARYANA [ISM] 22:01 RT
KRZ 22:10 RT
ABO 22:18 RT
ROHTAK JN [ROK] Dest Dest RT
Last Updated: