BWN-HWH(CHORD) LOCAL - 36854 Live Train Running Status | Spot Your Train BWN-HWH(CHORD) LOCAL - 36854

Enter train number or name...
Select date

Running Status of BWN-HWH(CHORD) LOCAL [36854] for 20 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BARDDHAMAN JN [BWN] 20:05 RT
GRP 20:11 RT
SKG 20:16 RT
PRAE 20:21 RT
CHC 20:24 RT
MSAE 20:27 RT
NBAE 20:30 RT
JRAE 20:35 RT
JPQ 20:38 RT
GRAE 20:43 RT
HIH 20:46 RT
SHBC 20:50 RT
DNHL 20:53 RT
BMAE 20:55 RT
PBZ 20:59 RT
CDAE 21:03 RT
MDSE 21:08 RT
KAMARKUNDU [KQU] 21:12 RT
BLAE 21:15 RT
MBE 21:17 RT
BRPA 21:21 RT
BPAE 21:25 RT
JOX 21:27 RT
GBRA 21:31 RT
DANKUNI [DKAE] 21:35 RT
BZL 21:39 RT
BELUR [BEQ] 21:45 RT
LLH 21:48 RT
HOWRAH JN [HWH] Dest Dest RT
Last Updated: