BNJ - SDAH LOCAL/33830 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BNJ 10:28 RT
BNAA 10:33 RT
CHANDPARA [CDP] 10:38 RT
TKNR 10:42 RT
GBG 10:47 RT
MSL 10:51 RT
SNHT 10:56 RT
HB 11:02 RT
ASKR 11:06 RT
GUMA [GUMA] 11:10 RT
BIRA 11:14 RT
DTK 11:18 RT
BMG 11:22 RT
BARASAT [BT] 11:38 RT
HHR 11:41 RT
MMG 11:44 RT
NBE 11:47 RT
BRPK 11:50 RT
BBT 11:53 RT
DGNR 11:56 RT
DUM DUM CANT [DDC] 11:59 RT
DUM DUM [DDJ] 12:12 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 12:16 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: