Live Running Status of Train ASN BSB PASS - 63553

Advertisement

Daily 480 Km Updated: 01 Jan 05:53:00 Refresh
Station Arrival Departure PF
ASANSOL JN - ASN
Src
06:30
BARACHAK JN - BCQ
06:35
06:36
SITARAMPUR - STN
06:42
06:43
KULTI - ULT
06:48
06:49
BARAKAR - BRR
06:53
06:54
KUMARDUBI - KMME
06:58
06:59
MUGMA - MMU
07:03
07:04
THAPAR NAGAR - TNW
07:09
07:10
KALUBATHAN - KAO
07:14
07:15
CHHOTA AMBANA - CAM
07:22
07:23
PRADHANKHUNTA - PKA
07:46
07:47
DOKRA HALT - DOKM
07:53
07:54
DHANBAD JN - DHN
08:00
08:05
BHULI - BHN
08:12
08:13
TETULMARI - TET
08:19
08:20
NICHITPUR - NPJE
08:27
08:28
MATARI - MRQ
08:34
08:35
NSC BOSE J GOMO - GMO
08:46
08:51
BHOLLDIH - BLME
08:58
08:59
NIMIAGHAT - NMG
09:06
09:07
PARASNATH - PNME
09:16
09:18
CHEGRO - CEME
09:25
09:26
CHAUDHRIBANDH - CDB
09:31
09:32
KARMABAD BH - KRMB
09:38
09:39
CHICHAKI - CCK
09:44
09:45
GAREA BIHAR - GRBH
09:51
09:52
HAZARIBAGH RD - HZD
09:58
10:00
KESHWARI - KSHR
10:07
10:08
CHAUBE - CBH
10:15
10:16
DASARA - DSME
10:23
10:24
PARSABAD - PSB
10:31
10:32
YADUDIH - YDD
10:39
10:40
SARMATANR - SMND
10:47
10:48
HIRODIH - HRE
10:57
10:58
LARABAD - LRB
11:15
11:16
KODERMA - KQR
11:17
11:22
GUJHANDI - GJD
11:36
11:38
LALBAG BH - LBZ
11:44
11:45
DILWA - DLW
11:51
11:52
NATH GANJ - NGY
11:59
12:00
BASKATWA B H - BSCP
12:06
12:07
YADUGRAM BH - YGM
12:14
12:15
GURPA - GAP
12:21
12:22
PAHARPUR - PRP
12:40
12:42
BANSINALA HALT - BNSL
12:49
12:50
TANKUPPA - TKN
12:58
13:00
BANDHUA - BNF
13:24
13:25
MANPUR JN - MPO
14:20
14:21
SAHEED ISHWAR CHOWDHARY H - SICY
14:27
14:28
GAYA JN - GAYA
14:35
14:40
KASTHA - KSTA
14:51
14:52
PARAIYA - PRY
14:59
15:00
GURARU - GRRU
15:07
15:08
ISMAILPUR - IMGE
15:15
15:16
RAFIGANJ - RFJ
15:41
15:42
DEO ROAD - DORD
15:51
15:52
JAKHIM - JHN
15:57
15:58
BAGHOI KUSA - BHKH
16:06
16:07
PHESAR - PES
16:14
16:15
ANUGRAHA N ROAD - AUBR
16:27
16:28
CHIRAILA - CPBH
16:35
16:36
SON NAGAR - SEB
16:43
16:44
DEHRI ON SONE - DOS
16:54
16:56
PAHALEJA HALT - PHE
17:01
17:02
KARWANDIA - KWD
17:09
17:10
SASARAM - SSM
17:18
17:19
KUMAHU - KMGE
17:28
17:29
SHIU SAGAR ROAD - SSG
17:36
17:37
KHURMABAD ROAD - KVD
17:44
17:45
KUDRA - KTQ
17:52
17:53
PUSAULI - PSE
18:02
18:03
MUTHANI - MTGE
18:12
18:13
BHABUA ROAD - BBU
18:20
18:21
DURGAUTI - DGO
18:30
18:31
DHANICHHA - DCX
18:38
18:39
KARAMNASA - KMS
18:46
18:47
SAIDRAJA - SYJ
18:56
18:57
CHANDAULI MJHWR - CDMR
19:06
19:07
GANJ KHAWAJA - GAQ
19:16
19:17
PT DEEN DAYAL UPADHYAYA JN - DDU
20:15
20:25
BLOCK HUT B - BHBV
20:51
20:52
VYASNAGAR - VYN
20:59
21:00
KASHI - KEI
21:10
21:11
VARANASI JN - BSB
21:25
Dstn
Advertisement