Modify Search

UPASANA EXPRESS - 12328 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
HARIDWAR JN (HW)HOWRAH JN (HWH)
Wed, Sat 1587 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
HARIDWAR JN - HW 23:35 23:45 52 1
MORADABAD - MB 02:37 02:45 219 2
BAREILLY - BE 04:12 04:14 310 2
LUCKNOW NR - LKO 08:00 08:15 545 2
NIHALGARH - NHH 09:37 09:39 634 2
SULTANPUR - SLN 10:22 10:24 684 2
VARANASI JN - BSB 12:56 13:06 828 2
DD UPADHYAYA JN - DDU 14:08 14:23 844 2
Ad
DILDARNAGAR JN - DLN 15:09 15:11 902 2
BUXAR - BXR 15:36 15:38 938 2
PATNA JN - PNBE 17:20 17:30 1056 2
MOKAMEH JN - MKA 18:45 18:47 1145 2
KIUL JN - KIUL 19:58 20:00 1179 2
JHAJHA - JAJ 21:30 21:35 1233 2
JASIDIH JN - JSME 22:07 22:09 1277 2
MADHUPUR JN - MDP 22:36 22:38 1306 2
ASANSOL JN - ASN 23:53 23:58 1388 2
HOWRAH JN - HWH 03:20 Dest 1587 3
Ad