Modify Search

UPASANA EXPRESS - 12327 Train Time Table, Train Route and Schedule Enquiry

Ad
HOWRAH JN (HWH)HARIDWAR JN (HW)
Tue, Fri 1536 Km
Station Sch Arr Sch Dep Dist. (Km) Day
HOWRAH JN - HWH Src 13:00 0 1
ASANSOL JN - ASN 15:29 15:34 200 1
MADHUPUR JN - MDP 16:33 16:35 282 1
JASIDIH JN - JSME 17:00 17:02 311 1
JHAJHA - JAJ 18:10 18:15 355 1
KIUL JN - KIUL 18:56 18:58 409 1
MOKAMEH JN - MKA 19:28 19:30 443 1
PATNA JN - PNBE 20:45 20:55 532 1
Ad
BUXAR - BXR 22:20 22:22 649 1
DILDARNAGAR JN - DLN 22:48 22:50 686 1
DD UPADHYAYA JN - DDU 00:34 00:44 744 2
VARANASI JN - BSB 01:40 01:50 760 2
SULTANPUR - SLN 03:56 03:58 904 2
NIHALGARH - NHH 04:36 04:38 954 2
LUCKNOW NR - LKO 07:12 07:32 1043 2
BAREILLY - BE 11:18 11:20 1278 2
MORADABAD - MB 12:50 12:58 1369 2
HARIDWAR JN - HW 15:50 16:05 1536 2
Ad