57136 - KZJ-AJNI PASS Train Time Table, Route Schedule

Enter train number or name...
KZJ-AJNI PASS [57136] Time Table Information
Train NameTrain NumberFromToTrain Type
KZJ-AJNI PASS
KZJAJNIPassenger
SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationDaySch ArrSch DepDistance (Km.)
KAZIPET JN [KZJ] 1 Src 21:15 0
HASANPARTI RD [HSP] 1 21:29 21:30 21
UPPAL [OPL] 1 21:39 21:40 33
JAMIKUNTA [JMKT] 1 21:49 21:50 45
BISUGIRSHARIF [BGSF] 1 21:54 21:55 51
POTKAPALLI [PTKP] 1 22:04 22:05 62
ODELA [OEA] 1 22:09 22:10 65
KOLNUR [KOLR] 1 22:19 22:20 71
KOTTAPALLI [KYOP] 1 22:24 22:25 76
PEDDAPALLI [PDPL] 1 22:34 22:35 84
RAGHAVAPURAM [RGPM] 1 22:44 22:45 92
RAMAGUNDAM [RDM] 1 22:59 23:00 102
PEDDAMPET [PPZ] 1 23:09 23:10 106
MANCHIRYAL [MCI] 1 23:24 23:25 115
RAVINDRAKHANI [RVKH] 1 23:34 23:35 122
MANDAMARI [MMZ] 1 23:44 23:45 126
BELLAMPALLI [BPA] 2 00:04 00:05 135
RECHNI ROAD [RECH] 2 00:14 00:15 145
ASIFABAD ROAD [ASAF] 2 00:29 00:30 159
SIRPUR KAGAZNGR [SKZR] 2 00:50 00:55 174
SIRPUR TOWN [SRUR] 2 01:19 01:20 191
MAKUDI [MKDI] 2 01:29 01:30 203
WIRUR [WIRR] 2 01:39 01:40 216
WIHIRGAON [VHGN] 2 01:59 02:00 225
MANIKGARH [MAGH] 2 02:19 02:20 234
BALHARSHAH [BPQ] 2 03:40 04:00 243
BABUPETH [BUPH] 2 04:15 04:16 252
CHANDRAPUR [CD] 2 04:23 04:24 257
TADALI [TAE] 2 04:47 04:48 272
BHANDAK [BUX] 2 04:59 05:00 281
MAJRI JN [MJRI] 2 05:09 05:10 291
WARORA [WRR] 2 05:24 05:25 303
CHIKNI ROAD [CKNI] 2 05:34 05:35 314
NAGARI [NGI] 2 05:44 05:45 326
HINGANGHAT [HGT] 2 06:09 06:10 341
WG 2 06:19 06:20 350
SONEGAON [SNN] 2 06:29 06:30 358
BHUGAON [BPK] 2 06:39 06:40 365
SEVAGRAM [SEGM] 2 06:58 07:00 378
VADR 2 07:06 07:07 383
SLOR 2 07:14 07:15 390
TULJAPUR [TGP] 2 07:29 07:30 400
SINDI [SNI] 2 07:54 07:55 408
BOK 2 08:04 08:05 419
BUTI BORI [BTBR] 2 08:19 08:20 427
GMG 2 08:29 08:30 436
KRI 2 08:39 08:40 442
AJNI [AJNI] 2 11:25 Dest 452