13052 Train Time Table, HOOL EXP Train Schedule

Enter train number or name...
HOOL EXP [13052] Train Time Table Information
Train NameTrain NumberFromToTrain Type
HOOL EXPSURIHWHMail Express
SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationDaySch ArrSch DepDistance (Km.)
SIURI [SURI] 1 Src 13:30 0
DUBRAJPUR [DUJ] 1 13:46 13:47 18
PANDABESWAR [PAW] 1 14:06 14:07 33
UKHRA [UKA] 1 14:27 14:28 42
ANDAL JN [UDL] 1 14:53 14:55 54
DURGAPUR [DGR] 1 15:09 15:11 75
PANAGARH [PAN] 1 15:22 15:23 91
BARDDHAMAN JN [BWN] 1 16:07 16:09 139
BANDEL JN [BDC] 1 17:16 17:18 206
HOWRAH JN [HWH] 1 18:25 Dest 245