15039 Train Time Table, FBD-KSJ-EXP Train Schedule

Enter train number or name...
FBD-KSJ-EXP [15039] Train Time Table Information
Train NameTrain NumberFromToTrain Type
FBD-KSJ-EXPFBDKSJMail Express
SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationDaySch ArrSch DepDistance (Km.)
FARRUKHABAD [FBD] 1 Src 06:50 0
KAIMGANJ [KMJ] 1 07:24 07:26 30
RDN 1 07:44 07:46 45
DARYAOGONJ [DRO] 1 07:56 07:58 55
PTI 1 08:12 08:15 69
GANJ DUNDWARA [GWA] 1 08:25 08:27 75
SWRT 1 08:38 08:40 88
KASGANJ [KSJ] 1 09:25 Dest 107