VZR-ROP-BLS DEMU PASSENGE/78012 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
VZR 08:05 RT
BARIPADA [BPO] 08:12 RT
KRISHNA CH PURA [KCV] 08:35 RT
BETNOTI [BTQ] 08:48 RT
JOGAL [JOL] 08:58 RT
JUGPURA [JRG] 09:06 RT
THAKURTOTA [TKH] 09:14 RT
RUPSA JN [ROP] 09:28 RT
HALDIPADA [HIP] 09:35 RT
TKPL 09:43 RT
BALASORE [BLS] Dest Dest RT
Last Updated: