78531 / VZM-VSKP PASS Live Train Running Status | Spot Your Train 78531 / VZM-VSKP PASS

Enter train number or name...
Select date

Running Status of VZM-VSKP PASS [78531] for 25 May 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
VIZIANAGRAM JN [VZM] 08:30 RT
KORUKONDA [KUK] 08:41 RT
ALAMANDA [ALM] 08:48 RT
KANTAKAPALLE [KPL] 08:55 RT
KOTTAVALASA [KTV] 09:04 RT
PENDURTI [PDT] 09:12 RT
SCMN 09:20 RT
SIMHACHALAM [SCM] 09:26 RT
MARRIPALEM PH [MIPM] 09:33 RT
VISHAKAPATNAM [VSKP] Dest Dest RT
Last Updated: