Live Running Status of train VSKP - VZM PASS/78532 | Spot Your Train VSKP - VZM PASS/78532

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
VISHAKAPATNAM [VSKP] 18:35 RT
MARRIPALEM PH [MIPM] 18:47 RT
SIMHACHALAM [SCM] 18:55 RT
SCMN 18:59 RT
PENDURTI [PDT] 19:07 RT
KOTTAVALASA [KTV] 19:16 RT
KANTAKAPALLE [KPL] 19:26 RT
ALAMANDA [ALM] 19:34 RT
KORUKONDA [KUK] 19:42 RT
VIZIANAGRAM JN [VZM] Dest Dest RT
Last Updated: