56014 / VLR-AJJ PASSR Live Train Running Status | Spot Your Train 56014 / VLR-AJJ PASSR

Enter train number or name...
Select date

Running Status of VLR-AJJ PASSR [56014] for 21 May 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
VELLORE CANT [VLR] 09:40 RT
VELLORE TOWN [VT] 09:44 RT
KATPADI JN [KPD] 10:10 RT
SVUR 10:18 RT
THL 10:25 RT
MUKUNDARAYAPURM [MCN] 10:32 RT
WALAJAH ROAD JN [WJR] 10:42 RT
TUG 10:52 RT
SHOLINGHUR [SHU] 10:58 RT
MDVE 11:06 RT
ANAVARDIKHANPET [AVN] 11:11 RT
CTRE 11:15 RT
MLPM 11:43 RT
ARAKKONAM [AJJ] Dest Dest RT
Last Updated: