UMB - BTI PASS - 54551 Live Train Running Status | Spot Your Train UMB - BTI PASS - 54551

Enter train number or name...
Select date

Running Status of UMB - BTI PASS [54551] for 18 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
AMBALA CANT JN [UMB] 11:00 RT
AMBALA CITY [UBC] 11:13 RT
SAMBHU [SMU] 11:24 RT
RAJPURA JN [RPJ] 11:36 RT
KLI 11:53 RT
DOC 12:02 RT
PATIALA [PTA] 12:15 RT
PTE 12:30 RT
DBN 12:39 RT
NABHA [NBA] 12:52 RT
KKRL 13:01 RT
CTW 13:08 RT
KLSX 13:31 RT
DHURI JN [DUI] 13:45 RT
ALAL 14:07 RT
SEQ 14:17 RT
BARNALA [BNN] 14:27 RT
HYA 14:36 RT
GUNS 14:45 RT
TAPA [TAPA] 14:53 RT
JHK 15:00 RT
RAMPURA PHUL [PUL] 15:08 RT
LHM 15:17 RT
BHUCHCHU [BCU] 15:26 RT
BATHINDA CANTT. [BTIC] 15:37 RT
BHATINDA JN [BTI] Dest Dest RT
Last Updated: