TMLP-MSB EMU LOCAL/40706 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
TMLP 08:00 RT
KANCHIPURAM [CJ] 08:15 RT
WJ 08:27 RT
PALR 08:37 RT
CHENGALPATTU [CGL] 09:05 RT
PWU 09:10 RT
TAMBARAM [TBM] 09:38 RT
MAMBALAM [MBM] 09:53 RT
CHENNAI EGMORE [MS] 10:02 RT
CHENNAI BEACH [MSB] Dest Dest RT
Last Updated: