TMLP-MSB EMU LOCAL/40704 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
TMLP 07:05 RT
KANCHIPURAM [CJ] 07:20 RT
WJ 07:32 RT
PALR 07:42 RT
CHENGALPATTU [CGL] 08:10 RT
TAMBARAM [TBM] 08:40 RT
MAMBALAM [MBM] 08:59 RT
CHENNAI EGMORE [MS] 09:07 RT
CHENNAI BEACH [MSB] Dest Dest RT
Last Updated: