T82 - 97370 Live Train Running Status | Spot Your Train T82 - 97370

Enter train number or name...
Select date

Running Status of T82 [97370] for 20 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
THANE [TNA] 11:58 RT
MLND 12:04 RT
NHU 12:07 RT
BND 12:10 RT
VK 12:16 RT
GC 12:20 RT
VVH 12:23 RT
KURLA JN [CLA] 12:26 RT
MTN 12:33 RT
DADAR [DR] 12:37 RT
PR 12:40 RT
CRD 12:43 RT
CHG 12:45 RT
BY 12:47 RT
SNRD 12:50 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 12:53 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: